Śledź nas:
O modomenW Polsce większość facetów podchodzi do tematu - mody męskiej z dużym dystansem, a nawet uważa, że jest to "nie męskie" - ja jednak chciałbym poprzez portal modomen.pl - przekonać mężczyzn, do tego aby spróbowali "zabawy w modę".

Nie chcę być osoba która narzuca jakiś styl, chce jedynie zainspirować mężczyzn poprzez różne stylizacje, ciekawe projekty i atrakcyjne ceny do tego, aby sami zaczęli dbać o swój wygląd. Nie ma się co okłamywać "first look" jest naprawdę ważny.

Najlepsze przesłanie to takie, że dobrze ubrany facet zawsze ma w życiu lepiej!

Miłej zabawyO czym jest modomen.pl

Na modomen.pl - znajdziesz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie ws. męskiego ubioru. Nie masz pojęcia jak dobrać odpowiedni strój do okazji? Masz problemy z odnalezieniem własnego stylu, a chesz zadbać o siebie - to dobrze trafiłeś.

Modomen.pl przeznaczony jest dla osób, które lubią dobrze wyglądać, interesują się modą, oraz wciąż szukają kreatywnych stylizacji. Tutaj znajdziecie porady jak dobrze wyglądać, jak dbać o ubrania, zainspruję Was ciekawymi zestawami ubrań, będzie również o młodych wschodzących projektantach mody, którzy w swoim portfolio mają ciekawe stylizacje.

Znajdziecie też dział o "najmłodszych mężczyznach" świata - modoboy to stylizacje i porady ubraniowe dla dzieci.


Historia

2014

Powstaje modomen

25.LUT
pojawiamy się w social media facebook.com/modomen
15.MAJ
pierwsza sesja zdjęciowa lookbook
25.CZER
uruchomienie witryny modomen.pl